طراحي طراحي .

طراحي

اهميت طراحي سايت در شبكه هاي اجتماعي:


امروز مي خواهيم در مورد شبكه هاي اجتماعي و طراحي سايت اين مطلب را به اشتراك بگذاريمطراحي وب سايت داراي اصول و استانداردهايي است كه اگر اين اصول و استاندارد در طراحي سايت شما رعايت شود مي توانند موفقيت براي بالا بردن آمار بازديد كننده ها را در پي داشته باشد و به عبارت ديگر تعداد فالوورهاي خود را افزايش دهد.

در دنياي امروزي شبكه هاي اجتماعي به طوري همه گير شده است كه تمامي خبرها در عرض چند ثانيه به كل دنيا مخابره مي شود. پس مي توانيد از شبكه هاي اجتماعي نهايت استفاده را داشته باشيد و در كنار آن مديريت صحيح و درست شبكه هاي اجتماعي باعث رونق بيزنس شما خواهد شد و آثار آن را در فروش هاي خود خواهيد ديد.

شبكه هاي اجتماعي

براي شبكه هاي اجتماعي معيار ها و فاكتورهايي وجود دارد كه بايد به آن توجه بسياري شود. همه ما مي دانيم بيشتر شبكه هاي اجتماعي به صورت بصري مي باشند. در مورد شبكه هاي اجتماعي نظير linkedin ، facebook  ، Instagram بايد محتوا وتصاوير به حدي مطلوب باشد كه كاربران را جذب كند. در ادامه مي خواهيم در استفاده صحيح از تصاوير و محتوا را در شبكه هاي اجتماعي توضيح دهيم:

سايز تصوير:

براي استفاده از عكس ها بايد به اندازه آنها توجه كنيد در شبكه هاي اجتماعي اندازه عكس ها ۸۰۰*۶۰۰ يا كوچكتر از اين اندازه استفاده كنيد. اين اندازه از تصاوير و عكس ها مطلوب است چون بيشتر كاربران با دستگاه هاي مختلف نظير موبايل يا تبلت استفاد مي كنند به همين دليل انتخاب اين اندازه براي هر صفحه نمايشي مطلوبيت دارد.

محتواي تصوير:                                                                      

يكي ديگر از فاكتورهاي مهم در پست هاي شبكه هاي اجتماعي ، محتوا است. با دقت و هوشمندانه بايد متن مربوطه را انتخاب كنيد تا براي كاربران و مخاطبان جذاب باشد. محتواها بايد داراي ارزش بالايي باشد تا مخاطبان از خواندن آن حس خوب داشته باشند. اين محتوا دريچه تعامل با مخاطبان شما خواهد بود و خيلي سريع مي تواند براي وب سايت شما تبليغاتي داشته باشد.

نكته ي ديگر در زماني كه محتوا را توليد كرديد و عكس مورد نظر را انتخاب نموديد. حتما با استفاده از فتوشاپ لوگوي خود را در عكس و تصوير قرار دهيد. اين امر باعث مي گردد كه با مخاطب با لوگوي شما آشنا شود و هم چنين عكس و محتواي شما به راحتي ديگران از آن كپي برداري انجام ندهند. ميزان مخاطبان در شبكه هاي اجتماعي بسيار بالا است. شما به راحتي مي توانيد كه تصاوير مربوط به بيزنس  وب سايت خود در اين فضاها انتشار دهيد. مثلا درنظر بگيريد كه مي خواهيد براي كاربران وب سايت شما يك كد تخفيف دهيد . با انتشار عكس و محتوا در شبكه هاي اجتماعي به راحتي مي توانيد به همه كاربران اطلاع رساني كنيد و آنها را از اين تخفيف مطلع كنيد.

هميشه به ياد داشته باشيد زماني كه طراحي وب سايت را انجام مي دهيد. در وب سايت خود جايگاهي را براي آيكون هاي شبكه هاي اجتماعي قرار دهيد تا دسترسي كاربران به آن راحت باشد. اين امر سبب مي شود تا كاربران در شبكه هاي اجتماعي شما جوين شود و خيلي سريع از اتفاق هاي وب سايت شما آگاهي پيدا كنند و به وب سايت شما مراجعه كنند. پيامد اين كارها ، بالا رفتن ترافيك وب سايت شما خواهد بود. سايت پيشنهادي: خريد اينترنتي پوشاك مردانه و  طراحي سايت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۵:۵۲ توسط:طراحي موضوع:

اصول طراحي سايت فروشگاهي:

                                                                                               

اصول طراحي سايت فروشگاهي در سال ۱۹۹۳ زماني كه براي اولين بار زبان تحت وب html براي انتقال داده در سراسر دنيا معرفي شد ، فكر كردن به اين كه مي توان اين ابزار ها را تا آن جايي پيشرفت داد كه بتوان يك فروشگاه اينترنتي را با آن راه اندازي كرد ، بسيار محال بودطراحي سايت در دو دهه گذشته با سرعت بسيار زيادي پيشرفت كرد و ابزار هاي جديدي براي طراحي در اختيار طراحان وب گذاشته شده كه در اين زمان مي توان يك فروشگاه اينترنتي را راه اندازي كرد و مشتريان مي توانند خيلي راحت محصولات خود را از زواياي مختلف ببينند و محصولات مورد نظر خود را انتخاب و به صورت الكترونيكي پرداخت و محصول را دريافت كنند . طراحي سايت فروشگاهي يكي از پر چالش ترين و بزرگ ترين پروژه هاي طراحي وب سايت است . كه براي طراحي آن نياز به يك تيم متخصص و كارشناس لازم است تا بتوانند مسائل مربوط به فروشگاه اينترنتي را تحليل و پياده سازي كنند . يكي از يزرگ ترين فروشگاه هاي بزرگ و موفق در دنيا سايت فروشگاهي آمازون است www.amazon.com  در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس در ايالت متحده آمريكا تاسيس شد كه در سال ۱۹۹۵ شركت طراحي سايت با عنوان سايت فروشگاهي كتاب معرفي شد .و هم اكنون هر چيزي را مي توان در سايت آمازون پيدا كرد كه داراي تمامي امكانات يك فروشگاه كامل را دارد.

ابزارهاي جديدي كه براي طراحي سايت فروشگاهي در اختيار طراحان وب سايت قرار دارد عبارتند از افزونه فروشگاه ساز ووكامرس براي سيستم مديريت محتواي وردپرس ، سيستم مديريت محتواي پرستا شاپ كه يك پرتال فروشگاه سازي با امكانات فراوان است و  … اين ابزار هاي جديد به طراح سايت كمك مي كند كه سايت فروشگاهي را سريع تر ، بهتر و امن تر طراحي كند . هر كدام از اين ابزار ها داراي امكانات خاصي براي پياده سازي دارند .

براي طراحي وب سايت فروشگاهي اصول و قواعدي وجود دارد كه در ادامه اين مطلب به آن اشاره خواهيم كرد .

اصول و قواعد طراحي سايت فروشگاهي

۱-لايه گرافيكي وب سايت فروشگاهي بايد كاربر پسند باشند تا به راحتي بتوانند وب سايت را مشاهده كنند.

۲-محصولات ارائه شده در وب سايت حتما دسته بندي شود تا كاربران به راحتي بتوانند به محصولات مورد نظر خود دسترسي داشته باشند .

۳-تصاوير محصولات كاملا واضح و مشخص باشد و همچنين از زواياي مختلف از محصولات عكس گرفته شود .

۴-مشخصات كامل محصول و همچنين محصولات مشابه اين محصول در توضيحات محصول قرار گيرد .

۵-داراي سبد خريد براي كاربران باشد تا بتوانند چندين محصول را در يك بار خريد كردن سفارش دهند .

۶-وب سايت فروشگاهي حتما داراي گواهينامه SSL باشد . تا كاربران به راحتي داده هاي خود را ارسال كنند.

۷-وب سايت فروشگاهي بايد داراي بخش پرداخت الكترونيكي باشد .                                                   

۸-براي مشترياني كه خريداري كرده ، فاكتور خريد صادر كنند.

۹-نحوه ارسال محصول به مشتري بايد مشخص باشد

۱۰-وب سايت فروشگاهي بايد داراي پشتيباني ۲۴ساعته باشد تا در هر زمان بتواند پاسخگوي مشتريان خود باشد .

نتيجه گيري:

در حال حاضر خريد كردن به روش الكترونيك بسيار گسترش و پيشرفت داشته و هر روز مشتريان بيشتري جذب اين نوع خريد مي شوند . تنها نتكه مهم در اين جا اين است كه براي طراحي سايت فروشگاهي بايد اصول و قواعدي كه براي آن وجود دارد رعايت شود .

سايت پيشنهادي: خريد اينترنتي پوشاك مردانه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۵:۲۸ توسط:طراحي موضوع:

مواظب چند دروغ سئوكاران باشيد!


در مقاله امروز اسپيناس وب مي خواهيم در مورد دروغ سئوكاران باهم صحبت كنيم: مواظب ۵ دروغ سئوكاران باشيد!

برخي از  شركت هاي طراحي سايت هستند كه با هزينه هاي گزافي براي وب سايت شما مي خواهند كه كلمات كليدي را سئو كند . فقط منافع شخصي خودشان را در نظر مي گيرند.

براي اينكه بدانيد كه سئو كار حرفه اي است يا نه؟ اول وهله براي اينكه بهينه سازي وب سايت خود را به شركت هاي حرفه اي بسپاريد. اين است كه بدانيد شركت طراحي سايت چه رتبه اي در موتورهاي جستجوگر نظير گوگل دارد. برخي ها براي اينكه خود را توجيه كنند مي گويند نفرات برتر در گوگل باعث مي شود مشتري هاي زيادي را وقت انجام پروژه هاي زياد را نداريم !

ما توصيه مي كنيم اين نكته را هميشه به خاطر داشته باشيد كه شركت طراحي سايت براي شما بهترين سئو را انجام مي دهد كه خود نفرات برتر در موتورهاي جستجوگر باشد. به راحتي با يك سرچ ساده مي توانيد به اين نكته مهم پي ببريد.

مواظب ۵ دروغ سئوكاران باشيد! كه به شرح زير مي باشد:

1.   تضمين رتبه اول گوگل

اين دروغ محض است كه به شما تضمين مي دهد كه وب سايت شما در گوگل يك شود. به هيچ عنوان مي توانيد پيش بيني كنيد كه رتبه يك را در گوگل داشته باشيد. اين حرف تنها يك ادعا است كه برخي سئو كاران آن را بيان مي كنند. در حالي كه بايد چگالي كلمات و سختي كلمات كليدي وب سايت را بررسي كنيد. برخي از مشتريان حتي كلمات كليدي وب سايت خود را نمي دانند. سئوكار با تجريه مي تواند تمام كلمات كليدي مربوط به وب سايت را براي شما مشخص كند. كه بيشتر با چه كلماتي وب سايت شما را جستجو مي كنند.

2.   تجربه در بيزنس شما

برخي سئوكاران به شما مي گويند كه در بيزنس شما نيازي به تجريه ندارند. چطور مي توانند به بيزنس هايي كمك كنند كه تجربه ندارند؟ پس بايد تجربه كافي براي بهينه سازي وب سايت شما داشته باشند تا بهترين كارهاي بهينه سازي را براي وب سايت شما انجام دهند.

3.   بهينه سازي در يك ماه

به شما مي گويند در يك ماه مي توانند وب سايت شما را در رتبه اول گوگل قرار دهد. بهينه سازي يك وب سايت يك روز يا يك هفته نيست . بلكه يك كار پيوسته و مدام است كه بايد با استراتژي موفق پيش برود. بايد توجه داشته باشيد كه گوگل هميشه در حال آپديت كردن الگوريتم ها است . به ياد داشته باشيد كه بهينه سازي را در هر زمان بايد انجام دهيد.

4.   هزينه هاي گزاف

لازم نيست براي سئو و بهينه سازي هزينه هاي گزافي كنيد ما به شما آموزش مي دهيم كه چه كارهايي براي وب سايت خود انجام دهيد تا بهترين وب سايت را در موتورهاي جستجوگر داشته باشيد.

5.   توليد محتواي با كيفيت

يكي از بهترين راه هاي براي بهينه سازي وب سايت شما ، توليد محتواي با كيفيت است.  اين محتوا بسيار ارزشمند است كه باعث مي شود كه ترافيك وب سايت شما بالا برود و همچنين در موتورهاي جستجوگر هم با اين محتواي با كيفيت جستجو شويد.

در ادامه بايد خاطر نشان كرد علاوه بر اين كه بايد سئو و بهينه سازي را به نحو احسن براي وب سايت خود انجام دهيد . بايد كدنويسي و برنامه نويسي شما بر مبناي اصولي و استانداردهاي سئو انجام گيرد. كه اين لازم و ملزوم هم هستند تا بتوانيد به راحتي بهينه سازي وب سايت شما انجام گيرد. منبع:طراحي سايت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۱:۳۷ توسط:طراحي موضوع:

روانشناسي رنگ در طراحي سايت هاي اختصاصي:


امروز مي خواهيم در مورد روانشناسي رنگ در طراحي سايت هاي اختصاصي صحبت كنيم . در طراحي سايت اختصاصي از چه رنگ هايي استفاده كنيم كه از نظر بصري زيبا و هارموني داشته باشد.

در طراحي سايت اختصاصي اولين مقوله انتخاب يك گرافيگ زيبا براي وب سايت شما خواهد بود. در كنار طراحي سايت بايد به روانشناسي رنگ ها هم بپردازيم. يك طراح وب در كنار تكنولوژي مدرن و پيشرفته در كدنويسي به كار مي برد بايد گرافيك زيبايي را براي وب سايت پياده سازي كند تا وب سايت شما علاوه بر كدنويسي عالي از نظر بصري مخاطب را جذب كند.

هنگامي كه بازديد كننده ها به وب سايت شما مراجعه مي كنند و از وب سايت شما بازديد مي كنند. ممكن است نسبت به وب سايت شما حس خوشايند يا ناخوشايندي را در آنها به وجود آيد. در تلاش باشيد اين حس خوشايند و مثبت باشد چون اين سرمنشا بازديد هاي بعدي بازديد كننده خواهد بود.

تاثير روانشناسي      

طراحان استفاده از تاثير روانشناسي بهتر كاربران مي توانند رنگ ها و هارموني هاي زيباي را در وب سايت پياده سازي كنند.

يكي از مهم ترين اصول در طراحي و ايده پردازي وب سايت توجه به اصول رنگ شناسي است. اينكه طراح از رنگ هاي هارموني و مكمل استفاده كند و با تركيب رنگ ها بتواند به رنگ هاي مطلوبي براي استفاده در وب سايت برسد بسيار مهم و حياتي است.

با تركيب رنگ ها مي تواند اصول جذابيت و سهولت را در نگاه كاربران بيشتر كند. در طراحي سايت بايد رنگ هاي متناسب با بيزنس شما و همچنين رنگ سازماني استفاده شود.  رنگ بندي صفحات وب بسيار مهم است كه رنگ بندي هر صفحه با توجه به موضوع آن صفحه بايد انجام شود. مثلا در طراحي سايت هاي دولتي از رنگ سفيد و از رنگ آبي براي لينك ها استفاده مي كنند. چون بازديد كننده هاي بسياري از اين وب سايت بازديد مي كنند. به همين دليل از اين رنگ ها بيشتر استفاده مي شود.

در طراحي وب سايت هاي شخصي براساس سليقه كاربر انتخاب رنگ انجام مي شود اين نوع وب سايت ها شخصي تر هستند و از رنگ هاي مكمل مثل سبز ، آبي و غيره استفاده مي گردد. در انتخاب رنگ بايد دقت شود چون يك اصل مهم در طراحي سايت شما به حساب مي آيد.

روانشناسي رنگ ها

روانشناسي رنگ در طراحي سايت هاي اختصاصي يك امر مهم است براي انتخاب رنگ ها بايد به كد رنگ ها توجه شود.

در ادامه مي خواهيم در مورد اثرات مثبت روانشناسي رنگ ها در طراحي سايت اشاره كنيم:

با تاثير روانشناسي مي توان قابليت خوانده شدن متن ها در صفحات وب را بالا برد.

با انتخاب رنگ متمم در بك گراند، لينك ها اثر خوبي را در وب سايت به نمايش گذاشت.

هارموني بين رنگ سايت و لوگو مي توان مخاشبان را جذب نمود.

براي هركدام از رنگ ها خصيصه اي خاصي وجود دارد كه اين خصيصه هاي مي تواند بر احساسات انسان اثر داشته باشد. مثلا اثر يك رنگ مي تواند مشتريان شما به خريد يك كالا راغب كند يا اينكه براي خواندن مطالب هاي ديگر وب سايت شما ترغيب يابند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۱:۲۰ توسط:طراحي موضوع:

چند دليل براي طراحي سايت:


امروز در طراحي سايت اسپيناس در خصوص دلايل داشتن يك وب سايت صحبت ميكنيم

۱-افزايش اعتبار كسب و كار شما :

 امروزه  تعداد كساني كه در اينترنت به دنبال خريد هستند ، افزايش مي يابد. با داشتن يك وبسايت ميتوانيد اعتبار خود را بهبود بخشيد. اگر اينكار را نكنيد مشتريان به سمت رقباي شما خواهند رفت.

اگر در حال حاضر يك وب سايت داريد و ان را خودتان درست كرده ايد آنرا دور انداخته و بايد يك حرفه اي براي اينكار مشورت كنيد

۲- وب سايت ميتواند در هزينه هاي شما صرفه جويي كند.

شايد فكر كنيد در حال حاضر با توجه به سرمايه موجود هزينه اي براي يك وبسايت كه توسط افراد حرفه اي ساخته شده است نپردازيد ، خوب اشتباه فكر ميكنيد.

هزينه ي طراحي وب سايت  معمولا بالاست ولي درعوض هزينه ي نگهداري آن در نهايت ماهي حدود ۵۰۰ هزار تومن است ( وبسايت ها بسيار بزرگ ) . با طراحي سايت خوب  ميتوانيد از خيلي از هزينه هاي اضافي بزنيد.

۳- اطلاع رساني توسط وب سايت :

وب سايت شما ميتواند بروشور انلاين شما باشيد . به جاي اينكه هزينه هاي گزافي براي چاپ ماهيانه بروشور و كاتالوگ و .. بپردازيد ميتوانيد با استفاده از وبسايت با مشتري هاي خوب در ارتباط باشيد.

۴-وب سايت ، هميشه در دسترس است ! :

وبسايت شما هميشه براي مشتريان شما و مشتريان بالقوه شما در دسترس است.اگر محصولي به فروش مي رسانيد همه ميتوانند حتي در نيمه شب به خريد بپردازند و به حساب شما پول واريز كنند. مشكل چيست ؟ فكر ميكنيد قادر به فروختن محصولات خود به صورت آنلاين نيستيد ؟ نگران نباشيد در حال حاضر حتي خانه و ماشين هم در اينترنت به فروش ميرسد.

۵-وبسايت در زمان شما صرفه جويي ميكند.

تا به حال چند هزار بار در خصوص يك محصول به مشتري هاي مختلف توضيح داده ايد ؟ خسته نشده ايد ؟

شما ميتوانيد با استفاده از وبسايت اطلاعات يك محصول را يكبار براي هميشه بنويسيد و وقت خود را مشغول كار هاي مهم تري كنيد. و همانطور كه ميگويند وقت طلاست. سايتي كه پيشنهاد مي كنيمطراحي سايت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۱:۰۰ توسط:طراحي موضوع:

طراحي سايت و خطاهاي وب:


در مقاله امروز مي خواهيم در مورد طراحي سايت و خطاهاي وب صحبت كنيم و اين كه بگوييم چه خطاهايي براي وب سايت شما بزرگ است و غيرقابل چشم پوشي است. در ادامه به برخي از اين خطاهاي بزرگ در طراحي سايت اشاره مي كنيم:

جستجوي ناكارآمد

هنگامي كه كاربران در وب سايت شما دنبال مطلبي هستند و اين مطالب را نمي توانند به راحتي پيدا كنند به قسمت جستجو مي روند و موضوع كه مي خواهند را جستجو مي كنند. پس بايد مطالب به راحتي در دسترس كاربران قرارداده شود و كاربر به راحتي بتوانند به محتواي مورد نظر خود دسترسي پيدا كند.

عدم تغيير رنگ لينك ها

هميشه به ياد داشته باشيد كه كاربران مي خواهند لينك هاي مورد نظر به راحتي در ديد آنها قرار گيرند. پس لينك هايي كه در مطالب قرار مي دهيد با ديگر كلمات متن بايد مغايرت داشته باشد كه به راحتي بتوانند اين لينك ها را در متن پيدا كنند.

متن در فايل هاي PDF

بدترين چيزي كه يك كاربر مي تواند با آن روبرو شود اين است مطالبي كه مي خواهد به صورت فايل PDF موجود باشد . ممكن است نرم افزاري كه براي باز كردن اين فايل مورد نياز است را نداشته باشد. فايل PDF مي تواند به راحتي كاربر شما را خسته كند و كاربر وب سايت شما را ببندد.

فونت هاي نامناسب

يكي از مهم ترين نكاتي كه در هر وب سايت بايد رعايت شود و فونت نوشته ها و پست هاي وب سايت مي باشد. در زمان طراحي وب سايت از طراحان خود بخواهيد فونت ها زيبا و جديد براي وب سايت شما استفاده كنند. فونت زيبا علاوه بر اين كه از نظر بصري زيبايي خاصي به وب سايت شما مي دهد ، كاربرن و بازديد كنندگان وب سايت هم مي توانند به راحتي با آن ارتباط برقراركنند. براي انتخاب فونت هم مخاطبان فراگيرتري را در رده هاي سني متفاوت در نظر بگيريد.

عناوين صفحات                          

تايل صفحات را به درستي انتخاب كنيد كه كاربران به راحتي بتوانند به صفحه مورد نظر خود برسند.  با انتخاب درست و صحيح عنوان صفحات مي توانيد به راحتي اين صفحات را در موتورهاي جستجوگر ايندكس كنيد كه كاربران در جستجو عناوين مربوط به مطالب مورد نياز را پيدا كنند.

سوالات متداول

اگر در وب سايت خود قسمتي داريد كه سوالات متداول در آن پرسيده مي شود هميشه سعي كنيد كه پاسخ كاربران را در اسرع وقت دهيد. اين امر به كاربران شما ، اين حس را القا مي كند كه هميشه براي كاربران خود اهميت قائل هستيد و دوماً اين كه كاربران شايد نتوانند با خواندن مطلب به پاسخ سوالات خود دست يابند. يا اينكه شايد زماني براي صرف پاسخ سوالات خود نداشته باشند. در هر حال اين قسمت يكي از نكات كليدي وب سايت شما است.

پنجره جديد

از باز كردن پنجره هاي مازاد برا حفظ كاربران در وب سايت خودداري كنيد. به جاي اينكه از طرح گرافيكي جذابي و محتواي موثر استفاده كنيد تا كاربران در وب سايت شما بمانند . از پنجره هاي اضافي استفاده نكنيد . اين امر باعث مي شود كاربران صفحه اول خود را به سختي پيدا كنند.   اين مقاله از طراحي سايت برداشته شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۵:۳۴ توسط:طراحي موضوع:

فاكتورهاي تخصصي سئو در طراحي سايت:


امروز در مورد فاكتورهاي تخصصي سئو در طراحي سايت را توضيح خواهيم داد و اين فاكتور ها كمك بسياري براي اينكه در موتورهاي جستجوگر موفق باشيد و رتبه خوبي هم داشته باشيد به همراه دارد.

به برخي از موارد در زير اشاره مي كنيم و در مورد طراحي سايت حرفه اي و طراحي سايت فروشگاهي آن شرح خواهيم داد:

CTR

كلمه  Click Through Rate را به اختصار CTR مي گويند. اين كلمه به معناي درصد كليك خوردن وب سايت شما در موتورهاي جستجوگر است. هنگامي كه CTR را براي سايت خود افزايش دهيد. كاربران زيادي به وب سايت شما را در موتورهاي جستجوگر كليك مي كند و وارد وب سايت شما مي شوند. سعي نمائيد با فعاليت صحيح درصد كليك خوردن وب سايتان را افزايش دهيد.

با افزايش CTR مي تواند رتبه و جايگاه خوبي را در موتورهاي جستجوگر داشته باشيد.

Bonus Rate

Bonus Rate را در وب سايت خود كاهش دهيد. Bonus Rate يعني اينكه شخصي كه از طريق موتورهاي جستجوگر سايت شما را جستجو مي كند و روي وب سايت شما كليك مي كند. اما بعد از وارد شدن به وب سايت خيلي سريع وب سايت شما را مي بندد بدون اينكه در سايت شما زمان زيادي صرف كند يا اينكه از صفحات ديگر بازديد كند. هنگامي Bonus Rate افزايش يابد ارزش وب سايت شما كاهش خواهد يافت . پس هميشه در صفحات وب مخصوصا صفحه اول از جذابيتي زيادي استفاده كنيد تا كاربران زمان زيادي را در وب سايت شما بمانند تا Bonus Rate كاهش يابد.

براي كاهش Bonus Rate موارد زير را رعايت كنيد:

استفاده از محتواي با كيفيت مي تواند زمان حضور كاربران را وب سايت افزايش دهد.

در انتهاي هر پست و نوشته از پست هاي مرتبط استفاده كنيد.

عدم استفاده بيش از حد تبليغات ، كه كاربر به راحتي نتواند محتوا مورد نياز خود را پيدا كند.

در صفحه ۴۰۴ مي توانيد يك فرم براي جستجو قرار دهيد كه كاربر از سايت شما خارج نشود.

Schema.org

اخيرا براي همكاري بين گوگل ، بينگ و ياهو پروتكلي نوشته است . استانداردهاي مربوط به اين نشانه گذاري را تصويب كردند تا چند زبان نشانه گذاري در موتور هاي جستجوگر رواج پيدا نكند. از اين استاندارد براي نشانه گذاري استفاده مي شود كه به وب مسترها اين اجازه را بدهد كه در طراحي وب سايت به كدهاي HTML يك وب سايت دست يابند.

گذاشتن اين پروتكل در كدهاي وب سايت به موتور هاي جستجوگر براي يافتن راحتر صفحات كمك مي كند و مي تواند رتبه و جايگاه هر وب سايت را بهبود ببخشد. اگر دوست داريد مقالات ديگري در اين زمينه بخوانيد، به طراحي سايت  مراجعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۵:۰۴ توسط:طراحي موضوع: