طراحي طراحي .

طراحي

چند دليل براي طراحي سايت:


امروز در طراحي سايت اسپيناس در خصوص دلايل داشتن يك وب سايت صحبت ميكنيم

۱-افزايش اعتبار كسب و كار شما :

 امروزه  تعداد كساني كه در اينترنت به دنبال خريد هستند ، افزايش مي يابد. با داشتن يك وبسايت ميتوانيد اعتبار خود را بهبود بخشيد. اگر اينكار را نكنيد مشتريان به سمت رقباي شما خواهند رفت.

اگر در حال حاضر يك وب سايت داريد و ان را خودتان درست كرده ايد آنرا دور انداخته و بايد يك حرفه اي براي اينكار مشورت كنيد

۲- وب سايت ميتواند در هزينه هاي شما صرفه جويي كند.

شايد فكر كنيد در حال حاضر با توجه به سرمايه موجود هزينه اي براي يك وبسايت كه توسط افراد حرفه اي ساخته شده است نپردازيد ، خوب اشتباه فكر ميكنيد.

هزينه ي طراحي وب سايت  معمولا بالاست ولي درعوض هزينه ي نگهداري آن در نهايت ماهي حدود ۵۰۰ هزار تومن است ( وبسايت ها بسيار بزرگ ) . با طراحي سايت خوب  ميتوانيد از خيلي از هزينه هاي اضافي بزنيد.

۳- اطلاع رساني توسط وب سايت :

وب سايت شما ميتواند بروشور انلاين شما باشيد . به جاي اينكه هزينه هاي گزافي براي چاپ ماهيانه بروشور و كاتالوگ و .. بپردازيد ميتوانيد با استفاده از وبسايت با مشتري هاي خوب در ارتباط باشيد.

۴-وب سايت ، هميشه در دسترس است ! :

وبسايت شما هميشه براي مشتريان شما و مشتريان بالقوه شما در دسترس است.اگر محصولي به فروش مي رسانيد همه ميتوانند حتي در نيمه شب به خريد بپردازند و به حساب شما پول واريز كنند. مشكل چيست ؟ فكر ميكنيد قادر به فروختن محصولات خود به صورت آنلاين نيستيد ؟ نگران نباشيد در حال حاضر حتي خانه و ماشين هم در اينترنت به فروش ميرسد.

۵-وبسايت در زمان شما صرفه جويي ميكند.

تا به حال چند هزار بار در خصوص يك محصول به مشتري هاي مختلف توضيح داده ايد ؟ خسته نشده ايد ؟

شما ميتوانيد با استفاده از وبسايت اطلاعات يك محصول را يكبار براي هميشه بنويسيد و وقت خود را مشغول كار هاي مهم تري كنيد. و همانطور كه ميگويند وقت طلاست. سايتي كه پيشنهاد مي كنيمطراحي سايت


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۱:۰۰ توسط:طراحي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :